Ankara Projeksiyon Tamir servisi

Ankara ve çevresinde hizmet vermekte olan Projeksiyon teknik servisi, sizlere projeksiyon cihazlarınızda yaşadığınız sorunlarda yardımcı olmaktadır. Projeksiyon cihazlarınızda yaşadığınız sorunlar ne olursa olsun, bu sorunlar kısa sürede tespit edilmekte ve etkili bir şekilde Projeksiyon tamir Servisi olarak çözüme ulaştırılmaktadır.

Ankara Projeksiyon Servisi 0312 473 76 69 numaradan ulaşabilirsiniz.

Bunun yanı sıra tamir ve bakım sırasında orijinal parçalar kullanılarak projeksiyon cihazlarınızın ilk günkü performanslarına ulaştırılması sağlanmaktadır.

Projeksiyon servisi Ankara Şubemiz başta Acer Hitachi İnfocus Benq Canon Epson Sharp Sony Optoma Mitsubishi Viewsonic ve her markanın projeksiyon cihazı kolay bir şekilde tamir edilmektedir.

Uzman personellerimiz cihazlarınızdaki sorunları kısa sürede tespit etmekte ve bu sorunları en kısa sürede çözerek projeksiyon cihazlarınızı sizlere teslim etmektedirler.

Sizlerde projeksiyon cihazlarınızın dikkatli bir şekilde yapılmasını ve aynı sorunların yaşanmamasını istiyorsanız bizleri tercih edebilirsiniz.

Projeksiyon Servisi Ankara

Ankara Projeksiyon servisi:  Projeksiyon Teknik servisi, Projeksiyon tamiri Ankara, Ankara'da faaliyetlerine otuz iki yıldır hiç ara vermeden Acer Hitachi İnfocus Benq Canon Epson Sharp Sony Optoma Mitsubishi Viewsonic Projeksiyon cihazlarının Tamir Bakımlarını yapmaktayız. Ayrıca Projeksiyon Lamba değişimi filtre değişim Mercek takımı Anakart Power Kart işlemci ve daha birçok Yedek parçalarının değişimlerini garantili olarak yapmaktayız. ''Ankara Projeksiyon Servisi 0312 473 76 69 numaradan ulaşabilirsiniz''. Ayrıca Ankara'ya bağlı olan Çankaya Dikmen Balgat Kızılay Öveçler ve diğer birçok semtlere teknik servis hizmeti vermekteyiz.

İLETİŞİM ADRESİ

Adres: Kabil Cad. 74/A Öveçler - Çankaya
Telefon: +0312 473 76 16
Telefon: +0312 473 76 69
E-mail: teknik et grupiletisim.com