Ankara Xerox Servisi

Xerox Yazıcı ve Fotokopi Tamir Servisi: Xerox yazıcıda yaşadığınız her türlü probleminizde Xerox Servisi Ankara olarak sizlere yardımcı oluyoruz. Xerox Yazıcıların sorunları ne olursa olsun tecrübeli çalışanlarımız sayesinde bu sorunlar ve arızalar nokta atışı ile bulmakta ve sorunlar kısa sürede giderilmesini sağlamaktayız.

Xerox Servisi Ankara            Xerox Yazıcı Tamiri ve Servisi Ankara

Ankara Xerox Yazıcı Tamiri ve Servisi

Bunun yanı sıra Xerox yazıcı tamiri işlemleri sırasında ihtiyaç duyulması halinde orijinal Xerox cihazların yedek parçaları temin etmekte ve yazıcılarınızda bu orinal Xerox parçaları kullanmaktayız. Bu sayede de Ankara Xerox Yazıcı Servisi olarak yazıcılarınızın ilk günkü performansa kavuşmasını sağlamaktayız.

Ankara Xerox Servisimize getirilen Xerox Fotokopi ve yazıcıların arıza tespitleri ücretsiz bir şekilde yapılmakta ve sizlere sorun ve yapılma gerekenler hakkında bilgi verilmektedir. Onay vermeniz durumunda da yazıcının bakım ve onarımlarına hemen başlanmaktadır. Sizde Ankara'da Xerox yazıcılarınızı emanet edebileceğiniz güvenilir bir Xerox teknik servis arıyorsanız bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Xerox Yazıcılar bakımlarını zamanında yaptırmanız durumunda kullanım esnasında bir çok sorun ve arızaların önüne geçmiş olacaksınız. Yazıcının kağıt çekmemesi, Lekeli kopyaların çıkması, durduk yere sorunlar çıkarması ve daha sayamadığım bir çok arıza ve sorunların önüne geçmiş olursunuz.

İLETİŞİM ADRESİ

Adres: Kabil Cad. 74/A Öveçler - Çankaya
Telefon: +0312 473 76 16
Telefon: +0312 473 76 69
E-mail: teknik et grupiletisim.com